Randka z OPPO w sklepie X-Kom
fot. Internet
Randka z OPPO w sklepie X-Kom

Jeśli marzysz o nowym smartfonie, weź udział w konkursie „Wyrwij OPPO na randkę” organizowanym przez X-Kom na Facebooku.

Co można wygrać? Zestaw 2 smartfonów OPPO
Gdzie? Na profilu facebookowym sklepu X-Kom
Do kiedy? Do 21 lutego

Jeśli marzysz o nowym smartfonie, weź udział w konkursie „Wyrwij OPPO na randkę” organizowanym przez X-Kom na Facebooku. Konkurs trwa tylko do 21 lutego, więc nie zwlekaj i weź udział w zabawie już teraz!

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na profil X-Komu na Facebooku i odszukaj post „wyrwij OPPO na randkę”. Następnie, umieść oryginalny tekst w komentarzu, który zrobi wrażenie na organizatorach konkursu. Pamiętaj, że komentarz musi być ciekawy i przyciągnąć uwagę Jury.

Do wygrania jest 5 zestawów po 2 smartfony marki OPPO – dla Ciebie i osoby, którą zechcesz obdarować. To idealna okazja, aby zaskoczyć swojego partnera / partnerkę lub przyjaciela i podzielić się z nim nowoczesnymi urządzeniami.

Smartfony OPPO charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Szybki procesor, duża pamięć wewnętrzna, wysokiej jakości aparaty fotograficzne i długa żywotność baterii to tylko niektóre z ich zalet.

Nie przegap szansy, aby wygrać 2 smartfony OPPO dla siebie i bliskiej osoby. Weź udział w konkursie na profilu X-Komu na Facebooku i wypromuj się swoja kreatywnością. Szczegóły konkursu znajdziesz na profilu X-Komu na Facebooku.

X-Kom to renomowany sprzedawca sprzętu komputerowego posiadający sieć sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju, jak i witrynę internetową.
Andrzej   •   2023-03-01

Polecamy

BlogPolecane
Metaverse przyszłością e-commerce?

Zakupy w wirtualnej rzeczywistości przyniosą zupełnie nowy poziom customer experience, poprzez nowe i bardziej zaawansowane sposoby interakcji klienta ze sklepem.

2023-03-20
BlogPolecaneNowości
Kiedy raty 0% mają sens?

Sklepy online kuszą klientów ratami 0%. Czy warto z tego skorzystać, czy jest tutaj jakiś haczyk?

2023-03-10
PolecaneKonkursy
Wielka Loteria w Kauflandzie trwa!

W Kauflandzie co miesiąc możesz wygrać bony towarowe na 500 i 50 PLN. Zrób zakupy i weź udział w Loterii.

2023-03-02