Udane pranie – do wygrania pralki Bosch
fot. Internet
Udane pranie – do wygrania pralki Bosch

Odrobina kreatywności i łut szczęścia wystarczą, by wygrać pralkę Bosch lub żelazko.

Co można wygrać? Pralkę Bosch lub żelazko
Gdzie? Na stronie udanepranie.pl
Do kiedy? Od 15 lutego do 1 marca

Udane pranie to podstawa, ale czy wiesz jak zadbać o swoje ubrania, aby dłużej Ci służyły? Teraz masz szansę wygrać pralkę Bosch lub żelazko i dowiedzieć się więcej na temat właściwej pielęgnacji swoich ulubionych ciuchów!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić dowolny produkt marki Persil, Perwoll, Silan lub E w sklepie Auchan (stacjonarnym lub internetowym). Zachowaj paragon z zakupu – będzie on potrzebny do wzięcia udziału w zabawie.

Wejdź na stronę internetową udanepranie.pl, dokonaj rejestracji poprzez wpisanie swojego numeru telefonu, adresu e-mail i numeru dowodu zakupu (paragonu). Następnie odpowiedz kreatywnie na pytanie „Jak dbasz o ubrania, aby dłużej Ci służyły?” Pamiętaj – Twoja odpowiedź będzie jedną z setek, więc warto pokusić się o odrobinę kreatywności i wyobraźni, aby zwiększyć swoje szanse na bycie dostrzeżonym przez Jury oceniające zgłoszenia. Po prawidłowym wypełnieniu formularza konkursowego pozostaje już tylko czekać do początku marca i sprawdzać, czy nadchodzący SMS nie zawiera radosnej informacji o wygranej!

Konkurs trwa od 15 lutego do 1 marca, a do wygrania jest aż 12 pralek renomowanej marki Bosch (każda o wartości 1799 pln)  i 50 żelazek (każde o wartości 199 pln). To idealna okazja aby wyposażyć swoje gospodarstwo domowe o nowy, solidny sprzęt AGD.

Nie czekaj, weź udział w konkursie i wygraj nie tylko praktyczne nagrody, ale także wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji odzieży. Wejdź na stronę udanepranie.pl i dowiedz się więcej!
Andrzej   •   2023-03-02

Polecamy

BlogPolecane
Metaverse przyszłością e-commerce?

Zakupy w wirtualnej rzeczywistości przyniosą zupełnie nowy poziom customer experience, poprzez nowe i bardziej zaawansowane sposoby interakcji klienta ze sklepem.

2023-03-20
BlogPolecaneNowości
Kiedy raty 0% mają sens?

Sklepy online kuszą klientów ratami 0%. Czy warto z tego skorzystać, czy jest tutaj jakiś haczyk?

2023-03-10
PolecaneKonkursy
Wielka Loteria w Kauflandzie trwa!

W Kauflandzie co miesiąc możesz wygrać bony towarowe na 500 i 50 PLN. Zrób zakupy i weź udział w Loterii.

2023-03-02