Zima w obiektywie smartfona Samsung
fot. Internet
Zima w obiektywie smartfona Samsung

Uchwyć zimę w obiektywie. Masz szansę na wygranie produktów Galaxy oraz opublikowanie Twojej pracy w magazynie National Geographic Traveler!

Co można wygrać? Smartfona i słuchawki Samsung, książki National Geographic

Gdzie? Na stronie https://eu.community.samsung.com/t5/zima-w-obiektywie-smartfona/con-p/pl-contest-winter

Do kiedy? Do 27 marca 2023 roku

 Weź udział w najnowszym konkursie Samsunga i National Geographic!

Zgłoszenie zimowej fotografii może przynieść Ci wiele korzyści – nie tylko masz szansę na nagrody, ale również na opublikowanie swojego dzieła w magazynie „National Geographic Traveler”!

Aby wziąć udział w konkursie, zaloguj się na stronie https://eu.community.samsung.com/t5/zima-w-obiektywie-smartfona/con-p/pl-contest-winter i wyślij zdjęcie zimowej aury zrobione za pomocą aparatu fotograficznego dowolnego smartfona Samsung. Temat konkursowy to „uchwycenie piękna zimowej aury, np. ośnieżonych stoków, kry na rzece, pejzażu podczas śnieżycy, sopli lodu zwisających z gałęzi drzew, zwierząt w śniegu”.

Pamiętaj, aby zdjęcie nie zawierało wizerunku osób trzecich, które mogłyby być rozpoznane, oraz by nie było edytowane. Organizatorzy dopuszczają przycinanie kadru i zastosowanie efektów dostępnych w aparacie, np. wbudowanego filtra.

Prace laureatów miejsc 1-4 zostaną opublikowane w magazynie „National Geographic Traveler”, a nagrody rzeczowe są naprawdę fantastyczne:

Miejsce 1: smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra o wartości 5899 zł brutto,

Miejsca 2-4: słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro o wartości 999 zł brutto,

Miejsca 5-24: zestaw książek od National Geographic: „Samotność polarnika” i „W głębinach”, o wartości 107,80 zł brutto.

Nie zwlekaj, konkurs trwa od 13 lutego do 26 marca 2023 roku, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej 14 kwietnia 2023 roku. Zgłoś swoje zdjęcie już dziś i daj sobie szansę na wygraną.

Powodzenia!
Andrzej   •   2023-03-17

Polecamy

BlogPolecane
Metaverse przyszłością e-commerce?

Zakupy w wirtualnej rzeczywistości przyniosą zupełnie nowy poziom customer experience, poprzez nowe i bardziej zaawansowane sposoby interakcji klienta ze sklepem.

2023-03-20
BlogPolecaneNowości
Kiedy raty 0% mają sens?

Sklepy online kuszą klientów ratami 0%. Czy warto z tego skorzystać, czy jest tutaj jakiś haczyk?

2023-03-10
PolecaneKonkursy
Wielka Loteria w Kauflandzie trwa!

W Kauflandzie co miesiąc możesz wygrać bony towarowe na 500 i 50 PLN. Zrób zakupy i weź udział w Loterii.

2023-03-02